Korupcijos prevencija

UAB „Pakruojo šiluma“ korupcijos prevencijos programa 2018-2020 metams

UAB „Pakruojo šiluma“ korupcijos prevencijos 2018-2020 metų programos įgyvendinimo priemonių planas

 

UAB „Pakruojo šiluma“, siekdami užtikrinti savo veiklos skaidrumą ir viešumą, nuosekliai vykdo korupcijos prevenciją ir prašo Jūsų bendradarbiauti.

 

Būsime dėkingi, jei pranešite apie pastebėtas UAB „Pakruojo šiluma” darbuotojų korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ar teisės pažeidimus, netinkamą bendrovės darbuotojų elgesį (sukčiavimą, piktnaudžiavimą pareigomis, netinkamą paslaugų teikimą) ar kitas galimai korupcinio pobūdžio veikas. Garantuojame konfidencialumą.

 

Pranešti apie įtariamus ar esamus pažeidimus galite susisiekę su už korupcijos prevenciją ir kontrolę atsakingu asmeniu. Už korupcijos prevenciją ir vykdymą UAB „Pakruojo šiluma” yra atsakingas Inž. ekonomistas Ingrida Šaltmerienė, tel. (8421) 51351; el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

 

 

Kiti kontaktai, susidūrus su korupcinio pobūdžio veika
Pastebėję korupcijos atvejus, galite pranešti Lietuvos Respublikoje korupcijos prevenciją vykdančioms įstaigoms:

 

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai.
STT apie korupciją galima pranešti: visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33 (taip pat ir poilsio dienomis), el. paštu   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ; faksu (8 5) 266 3307.
Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos teritoriniame padalinyje, Šiaulių valdyboje, esančioje adresu Vytauto g. 87, Šiauliai 77155.

 

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai.
FNTT apie korupciją galima pranešti: pasitikėjimo telefonu (8 5) 261 62 05; faksu (8 5) 262 1826; el. paštu   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
Šiaulių apygardos valdyba: Varpo g. 29, Šiauliai 76240; el. paštu   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .
Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai.

 

VTEK apie korupciją galima pranešti: telefonu (8 5) 212 4396; faksu (8 5) 261 0867; el. paštu   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ,  http://www.vtek.lt.